Teknoloji

2020 Macbook Pro 13 İnç Teknik Özellikleri Sızdırıldı

2020 model 13 İnç MacBook Pro’ya ait olduğu söylenen verilere göre işlemci olarak İntel Core i7-1068NG7 CPU yer alıyor.
Bunu yanında 2020 model 13 İnç MacBook Pro da 32 GB RAM ve 4 TB SSD gibi özellikler göze çarpıyor

Review: 2020 MacBook Air is once again the computer for the rest of us
Apple, geçtiğimiz dönemde yenilenmiş olan MacBook Air 2020 modelini tanıtmıştı. Uzun pil ömrü ve hafif tasarıma sahip bu bilgisayar daha uygun fiyatta güçlü işlemci ve yüksek depolama seçenekleri ile destekleniyordu. Ancak daha hızlı ve taşınabilir bir bilgisayar arıyorsanız 13 inç 2020 MacBook Pro özelliklerine göz atmak isteyebilirsiniz.

Şu an için Apple’ın web sitesini ziyaret ettiğimizde 13 inç MacBook Pro modelinin 512 GB’a kadar depolama alanı ile yapılandırıldığını görüyoruz. Bu bağlamda sızdırılan ürün bilgilerine baktığımızda, yeni modelin 4 TB’a destek sunduğu bildiriliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Emirhan Keskin

Merhaba, ben Emirhan 19 yaşındayım. Uzun zamandır yazılım ile ilgileniyorum. İlk yazılım maceram 6 yıl önce başlamıştı. O zamanlar yaşıtlarım sokakta oyun oynarken ben genelde bilgisayar başında olurdum. Veya bilgisayarda oyun oynardım. Ve her zaman aklım da şu vardı oyun yapmak veya oyuna bir şeyler eklemek çok zor mudur ? sorusu aklıma takılmıştı. Ve araştırmaya başladım. Oyun tasarlamak, oyundaki karakterleri hareket ettirmek için ne gerekliydi. Bunu araştırırken kendimi C# Console'undaki o siyah ekranda ilk "Hello World" kodunu yazdırmayı başarırken buldum. Tabi ben araştırmaya oyun ile başlamıştım ama o araştırma öylece kaldı. Kendi yeteneğimi C# ve Php de buldum. Şuan ise Freelancer olarak Wordpress, C# Masaüstü uygulamar ve Php ile ilgileniyorum.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Mersin escort