Teknoloji

İntel Yeni İşlemcilerinin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Yeni sızdırılan slayt görsellerine bakılırsa yeni Intel mobil işlemciler Eylül-Ekim aylarında cihazlarda yer almaya başlayacak.

11. nesil Intel Core “Tiger Lake” mobil işlemci ailesi ve “Lakefield” heterojen x86 işlemciler, yayınlanan Lenovo slaytına göre Eylül veya Ekim aylarında civarında piyasaya sürülebilir. Ayrıca Intel, gelecekteki işlemcilerin Foveros 3D Paketleme çözümünü basitçe “3D” olarak nitelendiriyor. Bunun yanında nanometre ve litografi tarafında bir konuya değinmiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Emirhan Keskin

Merhaba, ben Emirhan 19 yaşındayım. Uzun zamandır yazılım ile ilgileniyorum. İlk yazılım maceram 6 yıl önce başlamıştı. O zamanlar yaşıtlarım sokakta oyun oynarken ben genelde bilgisayar başında olurdum. Veya bilgisayarda oyun oynardım. Ve her zaman aklım da şu vardı oyun yapmak veya oyuna bir şeyler eklemek çok zor mudur ? sorusu aklıma takılmıştı. Ve araştırmaya başladım. Oyun tasarlamak, oyundaki karakterleri hareket ettirmek için ne gerekliydi. Bunu araştırırken kendimi C# Console'undaki o siyah ekranda ilk "Hello World" kodunu yazdırmayı başarırken buldum. Tabi ben araştırmaya oyun ile başlamıştım ama o araştırma öylece kaldı. Kendi yeteneğimi C# ve Php de buldum. Şuan ise Freelancer olarak Wordpress, C# Masaüstü uygulamar ve Php ile ilgileniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı